Рівненщина на межі фінансового обману: Жителі стали жертвами шахраїв

Щасливе
11.04.2024  09:00

За останній час на Рівненщині спостерігається зростання випадків шахрайства за схемою «позич гроші у борг», яка небезпечно підриває довіру між людьми та ставить під загрозу фінансову безпеку громадян. Правоохоронні органи закликають мешканців бути обережними та ретельно перевіряти інформацію перед здійсненням будь-яких фінансових трансакцій.

За даними поліції, лише за минулу добу було задокументовано 17 випадків шахрайства, серед яких двоє жителів області стали жертвами цієї хитрої схеми. Один із випадків стався з 58-річним мешканцем Рівного, який отримав повідомлення у соціальній мережі від знайомого про прохання позичити гроші в борг.

Відгукнувшись – чоловік переказав суму 8 500 гривень на банківський рахунок, але згодом виявив, що його акаунт був зламаний, а гроші потрапили до шахраїв.

Ще однією жертвою стала 29-річна жителька села Рясники, яка отримала повідомлення в месенджері від знайомої з проханням позичити гроші у сумі 6 000 гривень. Жінка також переказала кошти, але пізніше виявила, що стала жертвою шахраїв.

Поліція закликає всіх громадян бути уважними та перевіряти достовірність інформації перед здійсненням будь-яких фінансових трансакцій, особливо через соціальні мережі.

До слова, наразі тривають досудові розслідування.

переглядів: 41


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *