Рівненщина: призначено 5 нових керівників

Щасливе
28.04.2024  16:00

Депутати обласної ради призначили нових директорів п’яти обласних соціальних закладів

У зв’язку з реорганізацією та переглядом керівництва, депутати обласної ради прийняли рішення про призначення нових директорів для п’яти обласних соціальних закладів. Представляємо коротку інформацію про це:

КЗ Здолбунівський Геріатричний Пансіонат: Новим директором цього закладу став Олександр Бухало, який був обраний на три роки з 27 квітня 2024 року. Заклад було створено у вересні минулого року шляхом об’єднання з Урвенським психоневрологічним інтернатом. До цього часу Олександр Бухало працював в Урвенському закладі на посадах директора та заступника директора.

Мирогощанський психоневрологічний інтернат: Депутати призначили кількарічного керівника Здолбунівського геріатричного пансіонату Олексія Шамака директором Мирогощанського психоневрологічного інтернату. Контракт з ним буде укладено на три роки. Нагадаємо, що цей заклад був утворений шляхом об’єднання з Дубенським будинком-інтернатом для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

У Рівному молилися за Україну

Рівненський психоневрологічний інтернат: На посаді директора залишився нинішній керівник Микола Добриднік. Контракт з ним буде продовжено ще на три роки з 25 травня. Працівники інтернату підтримали його кандидатуру під час зборів трудового колективу.

Рівненський центр соціально-психологічної допомоги обласної ради: Тетяна Кульчицька призначена керівницею цього центру на один рік. Вона вже з лютого цього року виконує обов’язки директора, після того, як попередню керівницю звільнили після перевірок її діяльності.

Денний центр соціально-психологічної допомоги: Депутати призначили Олену Бобровську керівником центру. Вона єдиний претендент на цю посаду та очолює цей заклад з січня 2023 року. Контракт з нею буде укладено на три роки.

Ці кадрові рішення стануть ключовими для подальшого розвитку та ефективності роботи обласних соціальних закладів.

, , , переглядів: 50


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *