Акторка рівненського драмтеатру, Ніна Ніколаєва знялась у фільмі “Черговий лікар”, який транслюють на телеканалі Україна.
![](http://my.rv.ua/wp-content/uploads/2017/09/21754934_682553751935562_1434828997_o.png)
Це вже не перша її кіноробота. Ніна Ніколаєва розповіла як їй дісталась роль та про свої творчі плани:
-З найближчих планів – це очікування відкриття сезону, яке відбудеться 1 жовтня виставою “Маруся Чурай”, де я граю роль Марусі. Щодо кіно, то це моя не перша робота, до цього було два кліпи, кілька робіт в короткому метрі і епізод в повнометражному фільмі “Гетьман”. Роль Поліни в “Черговому лікарі” мені дісталась після проходження кастингу в Києві , після цього мене запросили ще в два серіали.Скоро буде прем’єра моїх героїнь Марини і Катерини.
![](http://my.rv.ua/wp-content/uploads/2017/09/21764068_682553755268895_1286478241_o.png)
![](http://my.rv.ua/wp-content/uploads/2017/09/21766904_682553768602227_384780214_o.png)