Рівненська центральна міська лікарня здійснить трансплантацію органів

Щасливе
14.02.2024  09:32

Рівненська центральна міська лікарня (ЦМЛ) оголосила про підписання важливого договору з Національною службою здоров’я України щодо надання пакета послуг із трансплантації органів для дорослих та дітей. Про це заявив перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації, Сергій Подолін.

Згідно з укладеним договором, пакет з трансплантації органів включає три основних напрямки: медичні послуги у дотрансплантаційний період, саму трансплантацію та медичні послуги у післятрансплантаційний період. Кожному з цих напрямків призначений відповідний обсяг фінансування.

“На Рівненщині ЦМЛ стане першим медичним закладом, який здійснюватиме такі важливі послуги за кошти державного бюджету. Першим органом, на якому буде виконуватися трансплантація, стане серце. Вартість трансплантації серця перевищує 2 мільйони гривень”, – зазначив Подолін.

Також він наголосив, що на сьогоднішній день у ЦМЛ вже було проведено 5 заборів серця і 4 пересадки. Ці втручання здійснювалися у співпраці з фахівцями Національного Інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова. У медичному закладі працюють два лікарі-трансплантологи та три лікарі-транспланткоординатори.

переглядів: 54


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *