Рівненська фотографиня ділиться секретами професійної майстерності

Щасливе
27.03.2024  14:00

Вона точно знає, як ставити перед собою амбітні цілі та досягати їх. Знає, як не боятися йти туди, де тобі страшно, та долати виклики, які виникають у процесі. Фотографиня, авторка курсу “ЯФотограф” Вікторія ЯНЧУК ексклюзивно для журналу “РІВНЯНИ” розповіла про свій шлях до навчання фотомистецтва та принципи, які допомагають досягати власних мрій.

Що для вас успіх і, на вашу думку, успіх це завжди про результат, перемоги та про шлях до них?

– Для мене успіх – це задоволення собою, здійснення своїх мрій. З дитинства я завжди говорила: для мене головне – перемога. І лише з часом я зрозуміла, що декілька років жила лише за досягненням перемоги, закриттям галочки й зовсім не знала про те, що потрібно насолоджуватись у процесі.

Коли ти вже просто закриваєш енну кількість галочок – посмак не той, ти не отримуєш задоволення. Ніби загорівся ідеєю, спрямував усі сили на досягнення, зробив – і що далі? Де насолода? І виявилося, що її немає.

До якого висновку прийшли після цього?

– Після цього я зрозуміла, що найважливіше – це отримувати кайф у процесі.

Ви знана фотографиня у нашому місті, як прийшли до того, щоб навчати фотомистецтва?

– Я говорила, що НІКОЛИ не буду нікого навчати. Я дуже не люблю пояснювати, але, напевно, ще також був присутній якийсь страх, щоб усе правильно донести. Адже я – самоучка, навчалася сама і роблю все на власний досвід. Впродовж року періодично мені писали люди, чи я навчаю – дуже шкода, що ні, адже їм подобаються саме мої роботи.

І ось після одного такого смс я сіла і почала думати: «А чому ні? Ну зараз ти не знаєш, як це робити, але ж можна подумати!”

– Як розпочали підготовку до навчання фотомистецтва і в яких форматах воно відбувається?

– Я просто місяць почала писати власний курс, де згадувала, з чого я починала, що потрібно знати. Я створила дуже крутий продукт, Курс “ЯФотограф” – навчання з 0 до професіонала. Навчання є як онлайн-формату, так і офлайн. Записала відеоуроки, де все детально розказую і показую, чітко і зрозуміло, без води, саме те, що дозволить вам робити круті кадри, насолоджуватись роботою та отримувати кошти.

Скількох людей ви вже встигли навчити, передати свої знання?

– За рік часу на офлайн-навчанні у мене було вже 15 дівчат. Їхній результат просто вражає. Після закінчення курсу, який триває всього 1-1,5 місяця, вони мають таку класну базу (яку я напрацьовувала роками), що вже одразу отримують замовлення на фотосесії. І я зрозуміла, що маю неймовірну насолоду, коли ділюсь з ними цими знаннями, коли у них горять очі від результату, сльози на очах від їхніх смс вдячності. Я даю шалену підтримку і віру в себе, я завжди на звʼязку і підкажу все, що потрібно.

Яку пораду б ви дали тим, хто тільки на шляху до здійснення своїх професійних мрій?

– Іди туди, де страшно…

Саме там де страх – там ріст.

У тебе ніколи не вийде, якщо ти навіть не спробуєш.

Якщо у тебе є мета – знайди людину, яка це вже має, досягла, проаналізуй її шлях, як їй це вдалося, а якщо вона може ще й тебе навчити цього – ідеально.

Пробувати, пробувати, маленькими кроками іти, у будь-якій справі головне – дисципліна. Зараз вкладаєш – потім отримуєш все, що бажаєш.

Спочатку на шляху буде багато перепон у вигляді “а що подумають і скажуть про мене близькі, а якщо у мене не вийде і т.д.”.

Ставте собі виклик, змінюйте своє життя, воно у вас лише одне. Та людям все одно, що у вас, вони говорять день і далі живуть своїм життям, у кожного свої питання. І говорять завжди про тих, хто досягає більшого і хто наважився дозволити собі жити тим життям, про яке мрієш.

Що ти будеш згадувати у 70 років? Однозначно шкодуватимеш, якщо не спробуєш те, що так хотів.

Я колись злилася, як чула фразу “Всесвіт необмежений, і ти маєш усе, що бажаєш”. Тоді я думала: “Ну так, легко тобі говорити, бо ти маєш те, що хочеш, а в мене… (і тут мільйон заперечень й установок).

Але як тільки ти вирішиш для себе, що ти хочеш, і почнеш рухатися в цьому напрямку всупереч перепонам – тебе чекає життя твоєї мрії. Від щирого серця бажаю вам знайти цю віру в себе, адже ви – це сила.

Фотограф Вікторія Янчук viktoriia_yanchuk.ph

 

, , , переглядів: 59


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *