Рівненська міська лікарня отримає новітнє обладнання та відділення в рамках модернізації

Щасливе
09.05.2024  11:00

Рівненська міська лікарня готується до значних змін і модернізації, які підвищать рівень медичних послуг у регіоні. Олександр Коваль, начальник Рівненської ОВА, разом із Міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком, оголосили про майбутнє створення нових відділень та оновлення існуючих приміщень у медичному закладі.

За їхніми словами, плани включають відкриття Центру трансплантології, двох операционних блоків для трансплантології та кардіохірургії, а також створення відділень реабілітації та екстреної медичної допомоги. Також передбачається реконструкція приймального відділення, яке буде оновлене за принципом зонування для покращення обслуговування пацієнтів.

“У часи війни наша країна потребує особливої уваги до медичної сфери. Ці нововведення допоможуть забезпечити не лише якісне, але й оперативне надання медичної допомоги”, – зазначив Олександр Коваль.

Пологовий будинок Рівного запрошує на день відкритих дверей

Плани реконструкції та розширення вже підтримані на нараді, де була узгоджена дорожня карта реалізації проєктів. Ці зміни сподіваються не тільки покращити рівень лікування, але й забезпечити більш комфортні умови для пацієнтів та медичного персоналу.

 

переглядів: 64


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *