Рівненська ОДА оголосила конкурс на Стипендію для видатних діячів культури та мистецтва

Щасливе
24.02.2024  16:00

Управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на Стипендію голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради для видатних діячів культури та мистецтва.

Про це інформує сайт Рівненської ОДА.

Стипендія надається громадянам України віком від 35 років, які проживають у Рівненській області та мають значні досягнення у галузі культури та мистецтва. Кожного року призначається п’ять стипендій у розмірі двох тисяч гривень на місяць.

Претенденти можуть подати свої заявки до 26 березня 2024 року. Для участі у конкурсі необхідно надати ряд документів, зокрема лист-клопотання, характеристику кандидата, копію документа, що посвідчує особу кандидата, та інші.

Заявки приймаються до 26 березня 2024 року за адресою: 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 1, кабінет 116, або на електронну пошту: kultura@rv.gov.ua з поміткою “на конкурс стипендій діячам культури”.

Цей конкурс – відмінна можливість для талановитих митців отримати фінансову підтримку для реалізації своїх творчих проектів та подальшого професійного зростання.

переглядів: 85


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *