Рівненська правозахисниця Ліана Диновська про мистецтво бути жінкою

Щасливе
15.01.2020  11:00

 Ліана ДИНОВСЬКА – відома на Рівненщині правозахисниця, юрист, медіатор, сімейна радниця, волонтер та багатодітна мама. Вона прагне допомагати жінкам долати труднощі, спільно знаходити правильні рішення для їх подолання та ділитися з ними власним життєвим досвідом. Пані Ліана вчить жінок любити себе і розкривати свій внутрішній потенціал.

 

– Що значить бути справжньою жінкою? Це народжувати й виховувати дітей, або ж вміти майже професійно роботи мейкап і підбирати модні тенденції в одязі чи, може, смачно готувати для близьких, створюючи затишок у своїй оселі? Як на мене, “бути жінкою” – це нести й реалізовувати власні уявлення жіночої суті, ставати такою, якою вам хочеться себе бачити у власних мріях, любити себе та жити у гармонії з собою.

Потрібно пам’ятати, що життя одне і його треба прожити якнайкраще! З дитинства ми малюємо своє життя, немов на полотні, тому воно і стає тим, що вона намалювала на ньому. Можна намалювати страждання, або ж радість. У цій свободі – велич. Можна використовувати свободу так, що все життя перетвориться на суцільні проблеми, або так, що воно сповниться краси, благословення, чогось бажаного. Все це залежить від самої жінки. Саме такими словами ми з Любов’ю Романюк, як сімейні радники, мотивуємо жінок, які стали жертвами домашнього насильства. Кожна жінка сильна, і в той же час – слабка. Краса відкривається з усвідомленням того, що життя – прекрасне, головне – знайти у ньому своє місце.

Я дякую батькам, сестрі, дітям та близьким людям за любов. Навіть все, що мене оточує, допомагає рухатися далі.

Я мама чотирьох люблячих дітей, дочка найкращої мами! Мені легко ділитися своєю любов’ю з усіма, хто її потребує, приємно мотивувати на зміни тих жінок, які у розпачі й не знають, як продовжувати далі жити.

Моє життя сповнене різними емоціями, не завжди позитивними, на жаль. У такі дні мені хочеться цілковито зануритись у танці, які передають мій настрій.

Я дякую родині “Едельвейс” за зміни, які відбулися в моєму житті. Мені здається, що однією з головних місій наразі є допомога всім, хто її потребує, і світ можна змінити, допомагаючи й мотивуючи інших на зміни. На жаль, частина людей захворіла морально, бо призвичаїлися ні у що не вірити, ігнорувати одне одного, дбати лише про себе. Проте, більшість мають вакцину проти байдужості. Найбільш приємно об’єднувати навколо себе людей, які здатні любити інших і готові віддавати безкорисливо, часто таємно, з усвідомленням того, що ми всі є частинкою добра. Тому ще раз дякую всім, хто долучається до благодійності, ви – безцінні у моєму житті.

Бути жінкою – це важка щоденна праця над собою, яку повинна осилити кожна жінка. Жінками не народжуються, ними стають, відшліфовуючи себе, немов діамант.

Кожна з нас завжди буде кращою стороною усього прекрасного на цій планеті!

, , , , переглядів: 1 542


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *