Рівненська церква “Христос є відповідь”: три роки служіння Богу та людям

Щасливе
28.03.2019  12:00

Три роки тому, у січні 2016-го, на Рівненщині було засновано нову общину – церкву “Христос є відповідь”. Нині це дружна, згуртована громада, яка допомагає одне одному, відкрита для добрих справ та проповідує віру в Ісуса Христа та прощення гріхів.

За три роки ці люди стали не просто церковною громадою, а й великою родиною. Підтримка, довіра, любов до ближнього – це те, що панує в церкві “Христос є відповідь”. Тут вчать прихожан жити згідно Слова Божого і щоденно працюють, щоб зробити цей світ добрішим через примноження любові до Бога та до ближнього.

Ми прагнемо, щоби в серце кожної людини прийшов Бог, прийшов Ісус Христос. Адже віримо, коли Бог приходить в життя людини, то воно змінюється на краще. Особисто я знаю багатьох колишніх алко-, нарко залежних людей, в життя яких прийшов Христос, і зараз у них все змінилося. Вони почали своє життя з чистої сторінки – це життя з Богом, – говорить пастор церкви “Христос є відповідь” Тарас СЕНЬ.

І справді, це не просто слова, адже членами церкви “Христос є відповідь” є багато людей, які мали дуже складний життєвий шлях і пройшли чимало життєвих випробувань, спокус на шляху до Христа.

У моєму житті був момент, коли я зрозумів, що все не може бути так, як раніше. Усвідомив, що чинив багато зла і вирішив, що мені треба покаятися. Попри те, що я був твердий у своїх намірах, я не зміг би цього зробити без підтримки церкви, – пригадує член громади церкви “Христос є відповідь” Павло. – Бог мені дав цей унікальний шанс – почати все з початку, і я його використав! Зараз я є членом церкви “Христос є відповідь”. Роздаючи наші газети людям в центрі Рівного, я багато з ними спілкуюся, бо прагну донести їм, що вони собі навіть не уявляють, як їх любить Бог.

За три роки своєї діяльності громада церкви “Христос є відповідь” організувала та провела цілу низку корисних для людей та суспільства заходів. Для дітей постійно проводяться християнські табори, заняття в недільній школі, англійський клуб з вивчення мови, дитячі розважально-спортивні заходи. За ініціативою громади та особисто пастора Тараса Сеня було видано християнські зошити з молитвою “Отче наш” та щоденники.

Члени церкви “Христос є відповідь” допомагають постраждалим від війни на Донбасі. Родини військових, переселенців часто беруть участь у сімейних таборах у Карпатах, де поряд із відпочинком люди більше дізнаються про Христа, читають Слово Боже, моляться за мир в Україні.

Час від часу брати та сестри відвідують лікарні з проповідями та концертами, проводять спеціалізовані офтальмологічні клініки з обстеженням та подарунком окулярів. Також проводиться духовно-просвітницька робота в навчальних закладах, організація груп спілкування для моральної та духовної підтримки людей, які опинилися у складних обставинах, та домашніх груп духовної підтримки. Це тільки частина щоденної праці на славу Божу членів церкви “Христос є відповідь”.

Для того, щоб якомога більше людей дізналися про Христа та діяльність громади церкви “Христос є відповідь”, 100-тисячним накладом видається однойменна газета, а Борди Благовістя, розміщені в різних куточках Рівного змушують людей зупинитися і замислитися над життям та відносинами з Богом. Великою популярністю серед глядачів користуються програми, автором та ведучим яких є пастор Тарас Сень. Чотири обласні канали транслюють його проповіді та змістовні інтерв’ю.

Ми стараємося працювати над тим, щоб допомогти людям. Водночас найбільше наше досягнення – це те, що ми змогли прищепити багатьом людям слово Боже, яке приведе їх до Спасіння, – розповідає пастор церкви “Христос є відповідь” Тарас СЕНЬ. Я особисто надаю консультації всім, хто до нас звертається (запис на прийом за номером 068 0170511), ми відправляємо у реабілітаційні центр нарко- та алкозалежних, готуємо посилки для засуджених, щоб вони утверджувалися у вірі, проводимо адаптацію випускників центрів реабілітації.

В мене було тотальне падіння. Я намагався піднятися будь-якими способами, але з кожним роком відчував, що я все далі й далі відходжу від Бога. Так, я відвідував богослужіння, сидів, уважно слухав, але після служби йшов далі пити, вживати наркотики. Диявол через гріх все більше стискав мене і не відпускав до Бога, – ділиться спогадами член громади церкви “Христос є відповідь” Сергій. – Одного разу нам принесли газети церкви “Христос є відповідь”. Мене найбільше зацікавила рубрика “Як виплутатися?” і я прийняв рішення подзвонити пастору. Це було важче рішення, але я переборов себе і набрав пастиря. В момент, коли ми разом помолилися, я відчув Божу благодать. Це був момент, коли я відчув, що Бог простягнув до мене Свою святу руку. Зараз я славлю Бога і дякую Йому, що я член цієї церкви. Я працюю в наметах у центрі Рівного, щоб донести людям те, що інші люди, як і я, можуть отримати омріяну благодать.

Діяльність церкви “Христос є відповідь” – приклад постійного служіння на славу Божу та для людей! Всі ті, кому цікаво побувати на заходах – богослужіння, недільні школи, соціальні акції – ласкаво вас просимо! Церква “Христос є відповідь” завжди відкрита до спілкування і щиро запрошує всіх охочих дізнатися про церкву, про спасіння та про Бога більше.

, , , , переглядів: 3 176


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *