Виборовши І місце у ХХІV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, шестикласниця РЛ № 22 Супрунюк Дарія отримуватиме цю стипендію з 1 вересня упродовж усього календарного року щомісяця.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/05/fb_img_1715752892333-720x540.jpg)
Стипендія призначається Міністерством освіти і науки тільки 14 переможцям. Тим вагомішим є досягнення Дарії! Радіємо за Дарію, дякуємо вчительці української мови та літератури Кулик Оксані Сергіївні, адже в цій перемозі є значна частка і її праці.
Пишаємося, що добрі традиції досягати значних результатів у фінальних етапах олімпіад та конкурсів (а отже, і отримувати стипендію Президента України), зберігаються упродовж декількох років. У минулому навчальному році три здобувачі освіти навчальних закладів Рівненської міської територіальної громади за високі досягнення у заключному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад отримували стипендію Президента України. Це Мартинюк Микола (РЛ №, Бухало Єва (РЛ № 19), Казнодій Ярослав (РЛ № 28).
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/05/fb_img_1715752895872-540x720.jpg)