Рівненське підприємство надало допомогу футбольній команді

Щасливе
10.04.2024  21:09

У період важких випробувань, коли країна зіштовхується з війною, підтримка спорту залишається надзвичайно важливою. Сьогодні висловлюємо подяку одному з місцевих підприємств – “ОДЕК” Україна, яке не лише розуміє цю важливість, але й діє на підтримку спортивних ініціатив.

Місцева команда “Арсенал” знову отримала велику підтримку від підприємства, яке приділяє значну увагу розвитку спорту в області. Спонсорська допомога надійшла у вигляді придбання футбольного екіпірування для команди.

  • Ми завжди прагнемо підтримувати спорт, особливо в такі складні часи, коли моральна підтримка та єдність є надзвичайно важливими для нашої громади», – зазначив представник підприємства. Забезпечення команди футбольним екіпіруванням є лише частиною підтримки, яку підприємство надає спортивним ініціативам, – зазначають на підприємстві.

Команда “Арсенал” висловила щирі слова вдячності підприємству “ОДЕК” Україна за їхню підтримку та запевнила, що вони зроблять все можливе, щоб виправдати це довіру на футбольному полі.

, , , , , переглядів: 184


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *