Рівненські брати Подлящуки вийшли на сцену разом із Тіною Кароль

Щасливе

Брати-музиканти Сашко та Давид Подлящуки з Рівного впевнено підкорюють велику сцену. Вони виступили пліч-о-пліч із Тіною Кароль на фіналі благодійного конкурсу Dity.Help Music у Києві. Подія зібрала топових артистів та юні таланти з усієї України.

Я писало видання ОГО брати увійшли до числа 15 найсильніших учасників Національного відбору на Дитяче Євробачення, що відбудеться у грудні в Тбілісі. Українські зірки вже знають їхні імена, військові підтримують, а легендарна Metallica навіть зробила репост їхнього виступу.

Сьогодні Сашко та Давид активно готуються до наступного етапу відбору, аби потрапити у шістку фіналістів.

Нагадаємо, що рівнянка Дарія Бугайчук стала переможницею конкурсу Dity.Help Music

, , , Переглядів: 407

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *