Рівненські “Червоні носи” відсвяткували семиріччя

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
15.04.2019  13:00

Рівненські “Червоні носи” відсвяткували семиріччя

Сім років поспіль вони дарують посмішки на обличчі, навіть у найскрутніший час. Нещодавно, а саме 12 квітня, вони відсвяткували День Народження. Вони – це “Червоні носи” міста Рівного. Сім років добрих, позитивних емоцій у найважчі хвилини життя дарували і дарують рівненські волонтери. Які відвідують в лікарнях та спеціалізованих закладах дітей та дорослих.

На своїй сторінці Лікарняні клоуни Рівного розповіли, з чого почалася їх історія і висловили подяку тим, хто впродовж цих років підтримував та надихав…

Нам 7 Років!)))
Сім років тому розпочався наш шлях в Лікарняній Клоунаді !!! Звичайний репост у ФБ який дав нам старт на те що ми робимо. Taras Oboista повівся на пост, а Артьом Алексєєв взяв і повівся на чергову авантюру Тараса, яка переросла в дещо більше!)
За сім років зроблено вже дуже багато, як помилок , так і досягнень. Кількість виходів не злічити, а дітей тим більше !!! Взлети та падіння, які загартовують нас,та роблять нас сильнішими!
Ми ростемо та розиваємся, щоб ставати кращими від виходу до виходу)))
Кількість проведених шкіл та тренінгів від нашої команди в Україні дуже важко полічити так само, як сотні кілометрів які проїхано по ній)
Ми змінюєм світ тут і зараз.
Окремо дякуємо Благодійний фонд “Скарбниця Надії” та БО”Серце дітям України” завіру та підтримку всі шість років!!! Хресну маму громадянку М,Р Мар’яна Рева, Юлія Кутик (Yulia Kutyk), Марина Кузмічова Євгенія Петровська Вадим Сторожук – Громадська приймальня – Marina Lobodina Irina Chekurkova та її колективу на чолі з п.Яною…..
Всім лікарняним клоунам які були, є і будуть)))
Korniy Demydyuk Юлія Гамула Antonio Shumaher Sasha Vaskin Юрій Яцюк Volodymyr Reshota Анастасія Банацька Руслана Шемчук Yuliia Duboiska Галинка Степанюк Оленка Коновал Анна Микитюк Mariya Boychun Valentyna Paniuk Olexandr Basyuk Nadzeya Melnyk Марина Марина Вовка Талащук Наталія Якимчук Оксана Глущук Ksenia Svitlychna
Рівненська обласна дитяча лікарня за розуміня, терпіня, та підтримку Zoryana Slobodyuk Віталій Бойко
Кого забули не ображайтесь пішіть згадаєм щиро ваші Червоні носи)))

Вітаємо вас! Щиро тішимося, що ви є! Наснаги вам! З Днем Народження!

, , , , , , , , переглядів: 810

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *