«Рівненські класичні резиденції»: фестиваль музики та культури в серці міста

Щасливе
02.06.2024  10:00

З 1 по 20 червня 2023 року в Рівному проходить фестиваль «Рівненські класичні резиденції», який покликаний відродити європейські музичні традиції міста.

Мистецький проєкт відбувається вже вдруге, об’єднуючи не лише музикантів, а й тих, хто популяризує локальну історію та культуру Рівного – краєзнавців, фотомитців, художників, діячів культури та креативних індустрій.

Фестиваль урочисто відкрили начальниця обласного управління культури і туризму Любов Романюк та заступник голови Рівненської ОДА Ігор Павленко. «Фестиваль покликаний відродити європейські музичні традиції міста. «Рівненські класичні резиденції» об’єднають не лише музикантів, а й тих, хто популяризує локальну історію та культуру Рівного – краєзнавців, фотомитців, художників, діячів культури та креативних індустрій», – зазначила Любов Романюк під час урочистого відкриття.

Протягом фестивалю рівняни та гості міста зможуть насолоджуватися виступами провідних українських солістів та колективів з України та Польщі. Серед учасників фестивалю – артисти Рівненської обласної філармонії, юні вихованці мистецьких навчальних закладів Рівного, танцюристи Рівненського центру вуличних культур.

Окрім музичних концертів, у рамках фестивалю заплановані численні культурні заходи, які допоможуть глибше ознайомитися з історією та культурою Рівного. Відвідувачі зможуть побачити виставки місцевих художників, фотовиставки, а також взяти участь у лекціях та майстер-класах, присвячених культурній спадщині міста.

Рівненських ветеранів запрошують писати гранти

«Рівненські класичні резиденції» – це унікальна можливість для рівнян та гостей міста зануритися в атмосферу європейської музики та культури, дізнатися більше про історію Рівного та відчути гордість за своє місто.

переглядів: 50


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *