Рівненські лікарі проходять нові навчання

Щасливе
29.11.2022  16:00
КНП ЦПМСД “Ювілейний” Рівненської міської ради продовжує вчитися та удосконалювати свої професійні навички. Зокрема провели навчальний тренінг “Комунікація в медицині, методика ISBAR. Невідкладні стани під час імунізації”.
Лікар педіатр Ірина Іванюк на прикладі ситуаційних задач розповіла, як ефективно працювати в команді “лікар-медсестра” з використанням інструменту комунікації ISBAR.
Все про імунітет, вакцини, Календар щеплень, логери та термоіндикатори, важливість дотримання холодового ланцюга детально розповіла медична сестра Tanya Goruk .
Відпрацювання техніки вакцинації різними вакцинами з покроковим описом дій медичного працівника відбулося за участі медичної сестри Ольга Приходько .
І дуже важлива частина тренінгу, яку життєво необхідно періодично повторювати всім працівникам – надання медичної допомоги при невідкладних станах при вакцинації: які найчастіше бувають реакції на вакцинацію, першочергові дії при анафілаксії та обговорення практичних рекомендацій для безпечної вакцинації – від медичної сестри Валентина Ювганець.
Дві години тренінгу, який навіть повітряна тривога не завадила нам провести, і в результаті його більша частина відбулася в сховищі закладу, дали цінну базу знань, які допоможуть вчасно приймати рятівні рішення.
, , , переглядів: 267


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *