Рівненські медики спільно з німецькими колегами провели унікальні операції

квиток на автобус
Щасливе
19.07.2018  14:24

Рівне з робочим візитом відвідав провідний ортопед-травматолог з Німеччини, лікар, професор Евальд Герінг (професор – Minden, Німеччина). Фахівець навчає студентів, а також проводить складні операції на суглобах і хребті в університетській клініці Minden.

Відтак рівняни та гості нашого міста мали можливість отримати кваліфіковані консультації досвідченого фахівця на базі обласного центру ортопедії, травматології та вертебрології КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня» у «Міжнародному центрі ортопедії та травматології «ІСОТ».

Але не консультаціями єдиними ознаменувався приїзд Евальда Герінга. Адже спільно з рівненськими медиками, на чолі з завідуючим віділення Валентином Піонтковським (головним позаштатним ортопедом-травматологом управління охорони здоров’я Рівненської ОДА, лікарем вищої категорії,кандидатом медичних наук,заслуженим лікарем України) провів ряд сумісних операцій, серед яких ендопротезування кульшового та колінного суглобів та надскладна, унікальна операція на хребті  – трансторакальний доступ до грудного відділу хребта. Простіше кажучи, оперували хребет через грудну клітку. За участі професора було проведено три оперативних втручання.

Відтак, пацієнтам більше нікуди не потрібно їхати, тому що і на Рівненщині працюють висококваліфіковані фахівці, які володіють сучасними лікувальними методиками. То ж тепер пацієнтам для надскладних операцій подібного профілю не треба їхати до столиці чи за кордон, адже їх можуть зробити і у нас, в Рівному.

, , , , переглядів: 2 142


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *