Рівненські медики отримали звання Заслужений лікар

Щасливе
Рівненські медики отримали звання Заслужений лікар України. Президент України Володимир Зеленський відзначив двох медиків з Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни. А саме:
▪️Киричук Оксану — медичну директорку;
▪️ Климович Руслану – завідувачку Республіканського центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми.
, , , Переглядів: 636

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *