Рівненські школярі здобули 110 призових місць на міському фотоконкурсі “Моя Україно!”

Щасливе

З 17 по 19 вересня у Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді відбувся щорічний заочний конкурс фоторобіт “Моя Україно!” серед учнів Рівненської міської територіальної громади.

Про це інформують у Рівненській міській раді.

На конкурс було подано 192 фотороботи, у яких діти відтворили неповторні моменти життя та красу рідного краю.

Журі конкурсу визначило 110 призових місць у 11 номінаціях, які розподілялися між двома віковими категоріями учасників. Найбільшу кількість переможців – 32 призери – підготували керівники Міського центру творчості учнівської молоді.

Особливо відзначилися педагоги-наставники конкурсантів. Валерія Ясковець підготувала 18 призерів, що стало найкращим результатом серед керівників. Володимир Тарасюк виховав 8 переможців, а Наталія Винокур – 6 призерів конкурсу.

Фотоконкурс “Моя Україно!” традиційно проводиться з метою розвитку творчих здібностей учнівської молоді, виховання патріотизму та любові до рідного краю. Роботи юних фотографів демонструють бачення дітьми красі України через об’єктив камери.

Конкурс організовано Управлінням освіти міста Рівного та Рівненським міським центром творчості учнівської молоді. Захід сприяє популяризації фотомистецтва серед молоді та створює можливості для творчої самореалізації школярів.

Читайте також: У Рівному було чути живий голос віршів полеглого поета і Захисника України

 

, , , Переглядів: 133

Головні новини


Реклама