У Рівному триває VI Всеукраїнський літературно-мистецький бранч «Рівне СвоєРІДне», що об’єднав письменників і поціновувачів літератури з різних регіонів України. Однією з важливих подій цих днів стало вшанування пам’яті поета й воїна Максима Кривцова. Захід під назвою «Із зошита війни Максима Кривцова» відбувся у межах поетично-волонтерського марафону «Дякую за ранок ЗСУ».

Фото з facebook.com/libr.rv
Зі вступним словом до присутніх звернулася модераторка марафону Наталія Сідларь-Дубова — харківська письменниця, вдова Героя та мати двох синів, які нині захищають Україну в лавах Збройних сил.

Фото з facebook.com/libr.rv
Ведучі вечора Наталія Войтович і Світлана Петренко щиро та зворушливо розповіли про Максима Кривцова — письменника, фотографа, громадського діяча і воїна, відомого під позивним «Далі». 22 серпня 2025 року він був посмертно відзначений найвищою державною нагородою — званням Героя України та орденом «Золота Зірка».

Фото з facebook.com/libr.rv

Фото з facebook.com/libr.rv
Під час заходу учасники читали поезії Максима, дякували його батькам за сина-Героя та слухали розповідь матері поета, яка не залишила байдужим жодного в залі.

Фото з facebook.com/libr.rv

Поетична збірка Максима Кривцова «Вірші з бійниці» є у фондах Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Книга зберігає живий голос поета з фронту, який віддав своє життя за Незалежність України.
Про це йдеться у повідомленні з РОУНБ.

