Рівненські школярки, які створили власний мобільний додаток, перемогли у конкурсі

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
17.05.2017  12:33

Рівненські школярки, які створили власний мобільний додаток, перемогли у конкурсі

Учениці з Рівного розробляли власні мобільні додатки у конкурсі Technovation Challenge, де 14 команд з усієї України презентували власні напрацювання у Києві. Всі команди  над своїми додатками працювали протягом трьох місяців.

Цього року Україна вперше приєдналася до всесвітнього конкурсу Technovation Challenge і десятикласниці з Рівненської гуманітарної гімназії та восьмикласниці з Рівненської НВК Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – Спортивна школа №26 підтримали глобальну ініціативу та приєдналися до проекту Technovation.

Рівненські дівчата розробили мобільний додаток для пошуку репетиторів

 

 

За результатами конкурсу команда “Mrs. Always Right” з Рівненської гуманітарної гімназії здобула призове третє місце з своїм додатком “Waste away – ecology save”, у якому позначено усі сміттєві баки та пункти прийому відходів, що є у місті.

Як працює додаток розповідає учасниця конкурсу Technovation Дарія Вівчар – “Позначки кольорові, які означають пункти переробки сміття, і один означає сміттєві баки. Ви натискаєте один із цих значків – і вам показується, що ви можете здати у цей пункт переробки”.

Команда “Smart Teens” із Рівненської Загальноосвітньої школи – Спортивної школи №26 підкорили публіку своєю наполегливістю та ідеєю додатку “Study helper”, який виступає як платформа пошуку репетитора чи учня. Як ми писали раніше, цей мобільний додаток дозволить підшуковувати репетиторів у Рівному, створювати сповіщення на смартфоні та розмовляти у чаті з репетиторами.

 

 

Опанувати навички кодування, складання бізнес та маркетингових планів допомогли ментори з ГО ”Центр Інновацій” Якубовська Анна, Березюк Вікторія, а також Карина Вознюк з “KID`IT”.

”Це справді був виклик, як для мене особисто, так і для дівчат. Це досвід, який ми ні де не змогли б придбати. Дуже рада, що змогла працювати саме з цим дівчата і саме у цьому проекті. Такі проекти потрібні для нашої молоді, для їх розвитку та реалізації себе. Хочу подякувати усім, хто прийняв виклик та підтримав нас”, – ментор команд Анна Якубовська.

 

Довідка: Technovation Challenge –  це флагманська програма некомерційної організації Iridescent, є найбільшим в світі міжнародним конкурсом в сфері технологічного (ІТ) підприємництва для дівчат. Програма надає дівчатам з усього світу можливість отримати необхідні навички, щоб стати технологічними (ІТ) підприємцями і розвивати лідерські якості.

 

, переглядів: 2 350


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *