2-13 лютого відбувся відкритий чемпіонат міста Луцька з вільної боротьби, – повідомляють в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту. Участь у змаганнях брали близько 300 спортсменів з Волинської, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей. Вихованці ДЮСШ №5 міста Рівного продемонстрували хороший рівень підготовки та завоювали наступні нагороди:
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/02/274063304_1339619989833874_8607587623029613705_n-720x423.jpg)
Лесик Марк – 1 місце
Юпаткін Макар – 1 місце
Білоус Ілля – 1 місце
Захленюк Богдан- 2 місце
Дудніков Всеволод – 2 місце
Волохов Павло – 2 місце
Климчук Тимофій – 2 місце
Савенков Ратмір – 3 місце
Назарчук Ростислав – 3 місце
Телиця Тетяна – 3 місце
Степанов Сергій – 3 місце
Антонюк Павло – 3 місце
Петрочук Сергій – 3 місце
Прокопчук Антон – 3 місце
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/02/274023541_1339620146500525_4315381275277191518_n-720x546.jpg)