Рівненські студенти дізнавались про податки з перших вуст

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
07.06.2017  12:31

Нещодавно на «День відкритих дверей» до податкової міста завітали студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Мета зустрічі – ознайомлення молоді з організаційною структурою, основними завданнями ДПІ, заходами проведення деклараційної кампанії тощо.

Подібні заходи, що вже стали традицією, допомагають майбутнім фахівцям-економістам краще зрозуміти функціональні аспекти податкових органів, набути досвіду і краще усвідомити основні категорії в оподаткуванні, що, у свою чергу, сприяє покращенню податкової культури в суспільстві.

Під час екскурсії у приміщенні інспекції студенти відвідали Центр обслуговування платників, де побачили як приймаються звіти від платників податків, ознайомились із структурою інспекції та роботою фахівців служби, дізнались про системи оподаткування, застосування ставок та терміни сплати податків. Розповіли студентам і про електронні сервіси фіскальної служби та Акредитований центр сертифікації ключів, де безкоштовно можна отримати ключі електронного цифрового підпису.

За словами начальника відділу організації роботи ДПІ у Рівному Ірини Матвійчук, проведення подібних заходів з майбутніми платниками податків орієнтовано на нове економічне мислення, носить комплексний узагальнюючий характер і має на меті краще засвоєння знань, які необхідні сучасним спеціалістам для здійснення управління у сфері оподаткування.

Відділ організації роботи ДПІ у м. Рівному

 

, , , переглядів: 985Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *