Рівненські священики пропонують подати записки за здоров’я та за спокій онлайн

Щасливе
22.03.2020  13:31

Рівненські священики пропонують подати записки за здоров’я та за спокій онлайн

ПЦУ на час карантину організувала прийом записок за здоров’я та за упокій в онлайн-режимі. Рівненські священики також пристосовуються до нових умов та запрошують вірян подавати записки за здоров’я та за упокій в онлайн-режимі.

Священик Ігор Заборний, який служить у храмі Св.Мчч.Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, через власну сторінку у фейсбук пропонує рівнянам долучитися до такої ініціативи.

Шановні прихожани, браття і сестри у Христі!!! Молитва у храмах Православної Церкви України лунає: священники звершують богослужіння та Таїнства, дотримуючись карантинних приписів та дбаючи про паству. Ми розділяємо з усіма вами це випробування і тягарі обмежень, прагнемо зробити все можливе, аби кожна людина почувала себе духовно затишно, попри тимчасові обмеження щодо можливості полишити власну оселю, пересуватися, збиратися разом.

Ми вирішили на час карантину організувати прийом записок за здоров’я та за упокій в онлайн-режимі. Тож тепер у вас є можливість, залишаючись вдома, дистанційно заповнити записку з іменами близьких, молитву за яких буде обов’язково звершено у храмі Св.Мчч.Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, Православної Церкви України за Літургією. Зробити це можна в будь який вам зручний час. Написати мені в месенджер або на вайбер або в приватні повідомлення.
Залишайтеся у своїй оселі, долучайте свою домашню молитву до молитов усіх вірних – пройдімо це випробування з терпінням та надією на милість Божу!

, , , переглядів: 653

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *