Рівненські вчителі мають перші успіхи у “Вчитель року”

квиток на автобус
Щасливе
16.12.2023  17:37

Рівненські педагоги здобули перші успіхи в першому (обласному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024″, який стартував на Рівненщині вчора, 14 грудня!

Цьогоріч конкурс відбувається в таких номінаціях: «Географія», «Українська мова та література», «Фізика», «Образотворче мистецтво».

Упродовж 2 днів найкращі вчителі області змагалися у відбірковому етапі дистанційно. Серед них – і педагоги із закладів освіти Рівненської міської територіальної громади: Денис Кирилюк, учитель географії Рівненського ліцею за числом 1, Ольга Гребенюк, учителька української мови та літератури Рівненського ліцею за числом 2, Наталія Новосяд, учителька української мови та літератури Рівненської гімназії за числом 3, Тетяна Луцюк, учителька фізики Рівненського ліцею за числом 12, Світлана Мірецька, учителька української мови та літератури Рівненського ліцею за числом 13, Ольга Купріян, учителька фізики Рівненського ліцею за числом 19, Тетяна Петрук, учителька фізики Рівненського ліцею за числом 26, Тетяна Дикалець, учителька географії Рівненського ліцею “Елітар” та Мар’яна Коваль, учителька географії Квасилівського ліцею.

Упродовж першого дня учасники конкурсу проходили різні професійні випробування: “Практична робота”, “Аналіз твору мистецтва”, “Написання есею”, «Методичний практикум» та “Тестування”. У межах цього дня в кожній номінації обрали вісьмох учасників.

Сьогодні, 15 грудня, у межах другого конкурсного дня учасники проводили «Майстерку».

 

За результатами цього випробування в четвірку найсильніших у трьох номінаціях увійшли:

🔰Тетяна Луцюк, учителька фізики Рівненського ліцею за числом 12, директорка закладу

🔰Світлана Мірецька, учителька української мови та літератури Рівненського ліцею за числом 13

🔰Наталія Новосяд, учителька української мови та літератури Рівненської гімназії за числом 3

🔰Тетяна Дикалець, учителька географії Рівненського ліцею “Елітар”

Ці педагоги візьмуть участь у фінальному етапі конкурсу, який відбудеться в лютому 2024 року.

 

переглядів: 107


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *