Рівненських жінок приїде навчати спікер із США

Щасливе
02.10.2018  14:00

Для всіх жінок Рівного проведуть цікаву та корисну конференцію. Під час якої жінки більше дізнаються про покликання жінки, про особливості виховання у світі смартфонів та формування самої себе.

Спикер: Шимен Дуплер, автор книги «Високе покликання материнства», є засновником і президентом / генеральним директором організації «Passion4Moms». Шимен також є шановним спікером і професіоналом в області шлюбу і виховання дітей. Вона любить мати можливості допомагати іншим досягати їхніх цілей і працювати над тим, щоб їх шлюби, виховання дітей і життєвий досвід були неймовірними, надавши практичні інструменти для успіху.

Шимен регулярно з’являється на різних радіо станціях у Вашингтоні, округ Колумбія і інших частинах Сполучених Штатів. Будучи експертом в області розвитку дітей і сім’ї, вона проводить конференції для шкіл, церков, організацій та жіночих груп.

Шимен здобула освіту в Університеті Бейлора в Техасі, США, де вона закінчила зі спеціальністю «Дитячий та сімейний розвиток».

Раніше Шимен працювала в Сенаті Сполучених Штатів. Вона також працювала з прийомними будинками і житловими лікувальними центрами в якості соціального працівника, який допомагає дітям у важких ситуаціях.

Незважаючи на свій успіх в якості письменника, радіо-персони і спікера, Шимен найбільше пишається своєю роллю дружини і матері. Вона живе в місті Вашингтон, США.

Розклад

 
п’ятниця, 12 жовтня 2018 р.
17:30
Реєстрація / зустрічі та вітання
18:30 – 20:15
Шімен Шіплі Дюплер: Високе покликання материнства
субота, 13 жовтня 2018 р.
9:00
Реєстрація / зустрічі та вітання 
10:00
Шімен Шіплі Дюплер: Батьківство для покоління смартфонів
11:30
Надія Гординськая: Президент Збережи Життя Інтернешнл
14:15 – 16:30
Пресентація, нетворкінг і відкритий мікрофон
, , , , , переглядів: 879
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *