Рівненський діагностичний центр втратив двох медиків

Щасливе

14 жовтня пішли з життя двоє медиків Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені В.Поліщука.

Мова йде про одного з перших лікарів УЗД на Рівненщині Миколу Івановича Баша та старшу медичну сестру відділення променевої діагностики Галину Сергіївну Люльчик.

Опубліковано Романом Шустиком Понеділок, 15 жовтня 2018 р.

Опубліковано Романом Шустиком Понеділок, 15 жовтня 2018 р.

 

 

 

, , , Переглядів: 4 686

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *