Рівненський оператор, батько трьох дітей помер у лікарні

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
02.06.2018  07:19

Рівненський оператор, батько трьох дітей помер у лікарні

Ранок другого червня почався з трагічної новини. У лікарні після отриманих травм у ДТП помер рівненський журналіст, оператор агентства журналістських розслідувань “Четверта влада” Валерій Мартинюк.

Інна БІЛЕЦЬКА: Просто любив життя. Вмів радіти як дитина. Допутувався, допитувався до деталей так, шо доводилось зупиняти. Йому було цікаво все – і як настрій, як робиш олів‘є. Він просто був хороший, добрий Валєра. Він був тим, чиїми очима ви передивилися купу розслідувань. 
Валєри немає, бо так. Бо поворот в недозволеному місці, бо «проскочу», вирішив таксист. Не «проскочив» Валєра. Це треба бачити як лікарі в вологих від поту після годин в операційній формах, розводять руками, щоб запам‘ятати, що чиєсь грьобане «проскочу» – це поламані долі. Або не бачити, а просто повірити. Чиєсь довбане «обжену», чиєсь бісове «встигну» – це океан болю і розпачу.
Куди ви, курва, спішите? Куди несетесь? Людина – джерело найбільшої небезпеки для людини.
Валєрка, так паршиво, що вічно бракувало часу відповісти на усі твої запитання. Так паршиво, що чиєсь «проскочу» не дало шансу.
Спочивай з миром.

 

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ДОПОМОГТИ РОДИНІ ЗАГИБЛОГО, В ЯКІЙ ЗАЛИШИЛОСЯ ТРОЄ МАЛЕНЬКИХ ДІТОК, кошти можна перерахувати 5168757298950181 Мартинюк Катeрина (мама).

, , , , , переглядів: 9 650
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *