Рівненський підприємець зареєстрував торгову марку “Богдан Хмельницький”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
23.01.2018  13:35

Рівненський підприємець зареєстрував торгову марку “Богдан Хмельницький”

Сувенірний набір цукерок від ТзОВ «МакРА Прод Рівне» під назвою  “Богдан Хмельницький” офіційно отримав реєстрацію як торгова марка.

БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ВІДТЕПЕР – ТОРГОВА МАРКА!
“Для заявника, успішно завершилася епопея з реєстрації торгової марки Богдан Хмельницький, для маркування продукції власного виробництва. Щоправда, для нового правовласника з Рівного справа виявилися непростою: лише судовий позов до Рівненського адміністративного суду встановив протиправність дій Державної служби інтелектуальної власності і зобов’язав останню зареєструвати це позначення”, – повідомляє патентне бюро Рівнепатент.

 

Справа непроста, з точки зору чинного законодавства, адже не врегульовано порядок отримання дозволу на використання відомого (добре знаного) імені в Україні, адже ні самої особи, ні прямих нащадків не має. Разом з цим, наявна впізнаваність (з точки зору пересічного громадянина) імені з-поміж інших вже є капіталом, бо полегшує просування товару. Однак, досі держава Україна не створила іншого інструментарію для отримання таких дозволів і сплати відповідних зборів із таких виробників. От і маємо судові врегулювання цих справ”, – прокоментував розв’язку адміністративної справи Патентний повірений України Юрій ТРАЧУК, який відповідав за оформлення цієї заявки до патентного відомства України.

Рівнепатент зазначає, що до вступу Податкового кодексу у дію, в Україні діяв порядок стягення місцевих зборів та використання символіки у розмірі до 0,2% від валового обороту (доходу). Нині, такі збори не справляються. Але, чи це справедливо? – питання риторичне.

, , , , , , , , , переглядів: 1 651


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *