Рівненський Проспект Миру отримає нове “обличчя”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
20.10.2018  15:58

Рівненський Проспект Миру отримає нове “обличчя”

19 жовтня 2018 року у приміщенні Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг, що знаходиться за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 2, за дорученням міського голови відбулося чергове засідання Архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Архітектурно-містобудівна рада – це професійний колегіальний орган, який створений на підставі розпорядження міського голови для колегіального фахового обговорення і прийняття рішень у сфері містобудування та архітектури.

Серед питань, які обговорювали присутні – нове “обличчя” вулиці Проспект Миру: концепція модернізації транспортної інфраструктури, фасадів та благоустрою.


Також було розглянуто коригування червоних ліній вулиць в мікрорайоні «Південний» у м. Рівному та містобудівний розрахунок будівництва торгово-розважального центру в районі вул. Чорновола у м. Рівному.

  • Надзвичайно приємно, що все більше людей стають не байдужими до долі нашого міста, долучаються до обговорення важливих питань та надають конструктивні пропозиції, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Так і цього разу на засіданні Архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради у залі панувала прекрасна атмосфера і відбувся конструктивний діалог з громадою.

, , , , переглядів: 1 863


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *