Рівненського лікаря-анестезіолога Олега Рибака номінували на орден

Щасливе
25.06.2024  14:00

Щороку медичні заклади України номінують найкращих фахівців на почесну відзнаку “Орден Святого Пантелеймона”. Цього року серед номінантів – лікар-анестезіолог КНП «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради Олег Васильович Рибак, який служить у Збройних Силах України та рятує життя наших Воїнів.

Олег Васильович навчався у Львівському державному медичному університеті та має понад два десятки років досвіду роботи у колективі міської лікарні. Свій шлях у медицині він розпочав з роботи санітаром, що дозволило йому ознайомитися з усіма етапами лікування пацієнтів. Його колеги знають його як грамотного, ініціативного та морально стійкого спеціаліста, який завжди уважно ставиться до пацієнтів, завойовуючи їхню беззаперечну довіру та авторитет.

Служба на передовій

У 2015 році Олег Васильович проходив службу у зоні АТО, де в складі медичного пункту І батальйону 93-ї окремої механізованої бригади рятував життя бійців та вивіз понад 500 поранених з поля бою. Нині лікар мобілізований та продовжує службу в лавах ЗСУ, щоденно рятуючи воїнів на найнебезпечніших ділянках фронту. Його професійна майстерність, ясність розуму та досвід дають надію тим, хто її найбільше потребує – нашим Захисникам.

« Я народжений жити, а не помирати»: історія Олександра Хижняка із Вовчанська

Відгуки колег та визнання

Колеги Олега Рибака відгукуються про нього з великою повагою. Вони зазначають його високу професійну майстерність та активну участь у громадському житті, що забезпечило йому авторитет у колективі та високу репутацію у медичних колах. Олегу Васильовичу притаманна чесність, доброта, співучасть у долі інших та вірність професійному обов’язку.

Кандидатуру Олега Рибака підтримали під час зборів колективу КНП «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради, визнавши його гідним номінації на почесну відзнаку “Орден Святого Пантелеймона”.

Медики, які щоденно рятують життя на передовій, заслуговують на особливу повагу та визнання. Олег Васильович Рибак – один з таких героїв, чия праця та відданість справі є прикладом для наслідування. Номінація на “Орден Святого Пантелеймона” – це не лише визнання його заслуг, але й символ подяки від усього українського народу.

, , , переглядів: 55


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *