Рівненському театрі ляльок проведуть безкоштовний майстер-клас

Щасливе
25.05.2024  14:00

Взавтра, 26 травня, о 11:45 у фоє першого поверху Рівненського театру ляльок відбудеться захоплюючий майстер-клас для дітей та їхніх батьків. Учасники зможуть поринути у світ творчості та стати справжніми майстрами з виготовлення ляльок.

Програма майстер-класу

Майстер-клас проведе пані Ірина Костелецька, керівниця гуртка ужиткового мистецтва клубу “Мрія” КЗ “Підліткові клуби за місцем проживання” РМР. Вона поділиться своїм досвідом та знаннями, допомагаючи учасникам створити власні унікальні ляльки. Це буде чудова нагода для дітей розвинути свої творчі здібності, а для батьків – провести час з дітьми у приємній і творчій атмосфері.

Чому варто прийти?

1. Творчий розвиток: Майстер-клас дозволить дітям розкрити свій творчий потенціал та спробувати себе у ролі майстрів лялькової справи.
2. Корисний досвід: Участь у майстер-класі – це можливість навчитися новим навичкам, які стануть у пригоді у повсякденному житті.
3. Сімейне дозвілля: Спільна участь у творчому процесі зміцнить родинні зв’язки та створить приємні спогади.

Як взяти участь?

Участь у майстер-класі відкрита для всіх бажаючих. Для реєстрації та отримання додаткової інформації звертайтеся до адміністрації Рівненського театру ляльок. Не пропустіть можливість провести недільний ранок цікаво та корисно!

Перший європейський успіх Рівненщини в пара стрільбі з лука

переглядів: 69


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *