Рівненський драмтеатр не отримав Шевченківську премію

Щасливе
10.03.2024  14:00

Оприлюднений указ Президента України про присудження цієї нагороди у 2024 році, вистава “Зерносховище” нашого Рівненського обласного академічного муздрамтеатру мала шанс стати переможцем в номінації “театральне мистецтво”. Номінантами були конкретні люди: режисер Максим Голенко та сценографиня Юлія Заулична. Але комітет на таємному голосуванні віддав більше голосів суперникам.

Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш і зауважив, що навіть претендувати на Шевченківську премію — це вже дуже високо. І сумніву не маю, що усе в нас попереду й цю нагороду Рівне ще отримає.

Рівненські кафе, які були популярні в часи СРСР: подорож у минуле

У разі перемоги Шевченківська премія у Рівне могла б приїхати вдруге за понад 60 років її існування. Вперше нагороду отримали у 2008 році, тоді Володимир Петрів разом із режисером-постановником Олександром Дзекуном здобули її за виставу “Берестечко”.Нагадаю, “Зерносховище” розповідає про Голодомор 1932-1933 років, це вистава за п’єсою Наталки Ворожбит. Нещодавно саме цю роботу визнали найкращою драматичною виставою року на престижному міжнародному фестивалі-премії “ГРА”.

 

 

 

, , , переглядів: 182


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *