Рівненський фотограф Наталія Якимчук: «Зберігайте свої спогади красиво…»

квиток на автобус
Щасливе
27.08.2019  13:00

В Україні професія фотографа стає усе більш популярною та затребуваною. Для рівнянки, Наталії Якимчук дуже подобається працювати з людьми, вивчати психологію взаємовідносин, подобаються відповідальні процеси. А окрім того, подобається працювати в команді, досягати колективних успіхів.

Фотографія вже понад двадцять років є  хобі для нашої героїні. За професією Наталія є художником-дизайнером, комп’ютерним графіком. Фотомистецтво є для неї близьким та досить цікавим.

 

– Наталю,з чого почалося захоплення фотографією?

– Свій перший фотоапарат я купила двадцять три роки тому, коли народилася моя донька. Кожна мить з моменту народження малюка є дорогоцінною та швидкоминучою. Мені хотілося зафіксувати кожну емоцію,та всі дитячі досягнення своїх діток. Можливо головний секрет фотографій полягає в тому, що вони здатні передати всі емоції, які наповнюють кожен момент нашого життя?

Від дня народження доньки фотографування просто стало моїм хобі, фотографія – вагома частина мого життя. Я фотографувала залюбки своїх діток, моїх друзів, друзів моїх друзів…

Де навчались фотографувати?

– Фотографувати та обробляти фотографії вчилася сама.

 

Цікаво, що є запорукою вдалої світлини?

– Головною запорукою вдалої фотографії завжди був хороший настрій, щирі люди, посмішки, щасливі моменти життя, адже коли людина щаслива – вона прекрасна… І тому підтвердження – фотографії.

Як і в кожній галузі є момент рутинної, монотонної роботи, не складно здогадатись, що для фотографа це ретуш. Вірно?

– Так, багатогодинний ретуш фотографій. Ти сидиш за комп’ютером цілий день, приділяєш мало уваги своїй сім’ї ,мало часу проводиш з дітьми. Хоча є такі люди які вважають, що ретуш це не головне, але саме від ретуші багато залежить.

 

За яких обставин люди замовляють фотосесії зазвичай? Значна подія чи просто дозвілля?

– Якихось певних обставин не потрібно, щоб прийти фотографуватися, тому що це може бути звичайний день, і людина матиме або гарний настрій, або навпаки – поганий. Комусь не вистачає емоцій чи взагалі треба світлин для контенту. Певних причин немає, оскільки їх може бути безліч.

У житті кожної людини багато чудових, святкових подій: дні народження, весілля, святкові вечірки, іменини. І з кожного свята є моменти, які хочеться запам’ятати якнайдовше. І якраз в цьому якнайкраще допоможе саме фотографія. Для нас фотографія, це – в першу чергу чудова згадка про визначні моменти життя, моменти, які хочеться зафіксувати надовго.

Як думаєте, чому люди бояться, соромляться фотографуватись, не можуть відкритись перед фотографом?

– Тому що це взагалі свого роду інтимна процедура. Наприклад, якщо ти приходиш до незнайомого фотографа, тобі йому потрібно розкритися, а для того, щоб розкритися, потрібно зрозуміти чи можна довіряти цій людині. Та й це складно, особливо якщо у тебе ще якісь комплекси, невпевненість у собі.

 

Пані Наталії дуже подобається фотографувати. Вона перетворює кожну фотосесію на маленьке диво, незабутню пригоду для всіх її учасників з головним завданням – зберегти її у світлинах на довгі роки. Для неї дитяча фотографія та й не тільки – це емоції, почуття, поцілунки, сльози та сміх. Це все щире, а тому кожен кадр – шедевр! Тому люди й звертаються до неї. Створити гарну фотографію один раз – це випадковість, а створювати їх систематично – професіоналізм.

 

, , , , переглядів: 2 253


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *