Рівненський лікар отримав нагороду від Головнокомандувача ЗСУ

Щасливе
27.06.2024  15:04

За виявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест» нагороджено в.о. начальника медичного пункту і начальника медичної служби 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» першого батальйону Збройних сил України Юрія Висоцького.

Куди рівнянам скаржитися на дії працівників ТЦК

До війни Юрій Висоцький майже 20 років працював у КНП «Здолбунівська ЦМЛ» сімейним лікарем, терапевтом на денному стаціонарі, проводив УЗ-обстеження серця і судин. Певний час мав також приватну практику в клініці «Пренатал УЗД» в Рівному. З 2021 року був медичним директором Здолбунівської ЦМЛ.
Юрій Олегович є чинним депутатом Здолбунівської міської ради та головою постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, соціального захисту, молодіжної політики, законності, регламенту, депутатської діяльності, етики та врегулювання конфлікту інтересів.


У перші дні війни Юрій Висоцький мобілізувався до лав ЗСУ і нині боронить нашу країну у складі 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура».
Щиро вітаємо Юрія Олеговича з високою нагородою та зичимо якнайшвидшої перемоги, миру та міцного здоров’я!

, , , переглядів: 149


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *