Рівненський музей фотографії: 10 років магії зображень

квиток на автобус
Щасливе
11.11.2023  21:52

В самому серці Рівного, міста, що багате на історію та культурні скарби, розташований особливий куточок – рівненський Музей Фотографії. За останні 10 років цей заклад перетворився на справжню фотографічну знахідку та родзинку обласного центру. Тут кожна емоція, зафіксована на знімку, оживає в історії.

Ідея створення музею народилася у рівненського фотохудожника Олександра Харвата, який, поділяючи свою пристрасть до фотомистецтва в школі, відчув цікавість учнів до старовинних камер та фотографічних процесів. З того часу музей постійно розвивається, демонструючи еволюцію технологій та зберігаючи невмирущу магію фотографії.

Від демонстрації старих механізмів до вражаючої колекції цифрових та плівкових камер – це особливість музею. За цей час він став своєрідним вікном в минуле та сучасну фотоісторію. Від першої фотографії 1826 року до сучасних витворів митців, цей заклад створює міст між різними епохами. Родзинкою є найдавніша камера, якій більше 100 років, це єдиний експонат в Україні і розташований він саме у Рівному.

Найцікавіше для Олександра Харвата – це спостерігати за реакцією відвідувачів, які розуміють вплив фотографії на наше життя. Це не просто технічний процес, це магія митця, яка залишається в серцях людей назавжди.

Запрошуємо усіх любителів фотографії та прихильників мистецтва відвідати музей фотографії за адресою вул. Соборна, 1. Щоб дізнатися більше або запланувати екскурсію телефонуйте за номером 0971164539. Це не тільки музей, але і світ фотографії яки відкриває перед вами свої двері. Приходьте і зануртесь у неймовірний світ зображень та історій.

Віталій Домрачев

Софія Садова

переглядів: 196


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *