Рівненський театр ляльок представить виставу у Києві

Щасливе

Рівненський академічний обласний театр ляльок відкриває нову сторінку у своїй історії, запрошуючи глядачів на захоплюючу подорож до Києва. Уже сьогодні, 25 березня, театр виставить свою найулюбленішу виставу “Ріпка” в Київському театрі ляльок на лівому березі Дніпра.

Відтак, організаторами заходу є Громадська організація “УНІМА-УКРАЇНА”, яка реалізує проєкт “Прем’єри сезону”.

Глядачі матимуть можливість насолодитися виставою “Ріпка”, яка завжди вражає своїм професійним виконанням та неперевершеною атмосферою.

Нехай ця подорож запам’ятається яскравими емоціями та радісними враженнями!

Переглядів: 613

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *