Рівненський трест пропонує шість вакансій

Щасливе
30.04.2024  09:00

Комунальне підприємство «Рівненський міський трест зеленого господарства» пропонує роботу. Тут шукають талановитих та мотивованих фахівців для різних посад. Долучайтеся до команди, де кожен з вас матиме можливість реалізувати свій потенціал та внести свій вклад у розвиток міста.

Пільги щодо сплати земельного податку

Актуальні Вакансії:

  1. Робітник з Благоустрою: Якщо ви любите працювати на свіжому повітрі та маєте досвід у сфері благоустрою, ця посада чекає саме на вас.
  2. Озеленювач: Мрієте про красиві зелені насадження у місті? Приєднуйтесь до нашої команди та допоможіть зробити Рівне ще зеленішим.
  3. Квітникар: Любите квіти та маєте вміння доглядати за ними? Приходьте до нас та допоможіть нам створити квітучі куточки у місті.
  4. Двірник: Ваше завдання – дбати за чистотою та порядком у дворах нашого міста. Приєднуйтесь до нашої команди та робіть свій внесок у комфортне життя мешканців.
  5. Газонокосар: Маєте досвід у роботі з газонокосаркою? Приєднуйтесь до нас та допоможіть нам доглядати за газонами та зеленими зонами міста.
  6. Фахівець з Публічних Закупівель: Якщо ви володієте знаннями у сфері закупівель та бажаєте працювати на благо міста, ця посада створена саме для вас.

Для отримання детальної інформації про вакансії та умови праці звертайтеся за телефоном: 067-663-39-70.

, , , , переглядів: 70


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *