Рівненський воєнком перевівся після скандалу

Щасливе
01.04.2024  14:18

Начальник Рівненського ТЦК підполковник Олександр Ярмошевич потрапив у скандал. У мережі з’явилося відео, як він на робочому місці цілується з кількома колегами. Службова перевірка з цього питання триває водночас сам Ярмошевич вже заявив про те, що йде з посади. Так,він з власної ініціативи написав рапорт про переведення його для подальшого виконання службових обовʼязків до однієї з бойових частин.

В ОК “Захід” наголосили, що претензій до Ярмошевича не мають. Проте є чимало питань без відповідей:

Командування не має претензій щодо виконання офіцером поставлених задач у межах покладених на нього службових обовʼязків.

Проте відзначаємо, що особисті питання військовослужбовці не повинні вирішувати на робочому місці.

Беручи до уваги суспільний резонанс від публікації матеріалів, зазначений офіцер з власної ініціативи написав рапорт про переведення його для подальшого виконання службових обовʼязків до однієї з бойових частин.

Наказ про його призначення до нового місця служби підписаний відповідним керівництвом.

Обставини встановлення записуючих пристроїв в службовому приміщенні зʼясовуються в межах діяльності відповідних органів.

Також зазначаємо, що витік відеоматеріалів був вкинутий та поширений на загал через ресурси та за прямого супроводження «лідерів» суспільної думки ворогів. Відтак звертаємо увагу громадян на необхідність дотримання інформаційної гігієни та більш ретельної перевірки першоджерел.

переглядів: 293


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *