Рівнян просять допомогти ліпити вареники на фронт

Щасливе

Вареники для наших воїнів будемо робити у понеділок 5 грудня в ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі.

Всіх бажаючих просять долучатися з 11 години. Не забудьте фартушки, хустинки, качалку, миску, ложку.

, , , , Переглядів: 627

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *