Рівнян просять не встановлювати самостійно блокпости

Щасливе

Жителів Рівненської області просять не встановлювати самостійно блокпости.

Про це повідомляє мер міста Рівного Олександр Третяк.

Звертаємося до усіх рівнян не намагатися самовільно облаштовувати блок-пости на вулицях чи автошляхах громади. Міська влада на постійному зв’язку із військовими та всіма задіяними службами. Тож, зберігаємо спокій!Разом переможемо!” – йдеться у зверненні.

Зазначимо, що у Рівному діє координаційна група, з числа військових, поліцейських та будівельників, яка організовує будівництво оборонних споруд.

При цьому, їх встановлюють таким чином, щоб не перешкоджати пересуванню наших військових підрозділів, комунального транспорту, гуманітарних вантажів.

, , , Переглядів: 729

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *