Рівнян штрафують за неправильну зупинку та стоянку

Щасливе
22.04.2024  11:35

Інспекторами відділу контролю за паркуванням Департаменту муніципальної варти продовжується систематичне опрацювання території вашого району з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та виконання Правил дорожнього руху України.

Пожежа на міському ринку: що відомо?

Під час проведення огляду було виявлено та зафіксовано ряд порушень, пов’язаних із зупинкою та стоянкою автотранспорту. Зокрема, за результатами опрацювання було притягнуто до адміністративної відповідальності 15 власників транспортних засобів. Найбільш поширеними порушеннями, виявленими інспекторами, є зупинка на пішохідних переходах та на відстані менше 10 метрів від них, а також ближність до виїздів з прилеглих територій, відповідно до пунктів 15.9г та 15.9и Правил дорожнього руху України.

Міжнародні партнери профінансують 7 проектів Рівненщини

Департамент муніципальної варти вживає заходів для попередження подібних порушень, які загрожують безпеці учасників дорожнього руху. Тому щотижнево проводиться систематичне опрацювання мікрорайону “Південний” з метою забезпечення безпеки руху та вжиття необхідних заходів для усунення порушень. Будьте уважними та дотримуйтеся вимог Правил дорожнього руху для забезпечення спокійного та безпечного пересування по дорозі.

, , , , переглядів: 80


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *