Рівняни вивчали архітектурний досвід міста Лева

Щасливе
02.11.2017  21:46

Креативна група архітекторів, маркетологів та СЕО-спеціалістів з Рівного завітали до Львова,щоб вивчити їх прогресивний досвід у сфері архітектури та будівництва.

  • З метою обміну досвіду та на виконання доручення заступника міського голови Віталій Герман у складі провідних фахівців у галузі містобудування та архітектури м. Рівного, відвідали ЛКП “Інститут просторового розвитку міста” та Службу містобудівного кадастру міста Львова. Працювати є над чим, але водночас можна сказати, що Рівне не відстає і ми йдемо нога в ногу з реформами наскільки це можливо, – написав на своїй сторінці у фейсбук Роман Тишкун.

Опубліковано Roman Tyshkun 1 листопад 2017 р.

Моменти, які спеціалісти підмічали у Львові вони публікували у соціальних мережах:

  • Це щось неймовірне!

Опубліковано Сергієм Ковальчуком 31 жовтня 2017 р.

  • Хтось їде до Львова за старим, а хтось кайфує від львівського нового

Опубліковано Сергієм Ковальчуком 31 жовтня 2017 р.

  • Конкурсні проекти у міськраді Львова. Трафік великий – містяни бачать, чиновники бачать, туристи бачать. І долучаються до процесу змін

Конкусні проекти у місьраді Львова. Трафік велий – містяни бачать, чиновники бачать, туристи бачать. І долучаєються до процесу змін

Опубліковано Dmytro Kotlyarov 31 жовтня 2017 р.

  • В львівській ратуші стіни завішані різними проектами: спортмайданчики, стадіони. Пересічному мешканцю міста може бути дуже цікаво і корисно оцінити варіанти розвитку районів.

В львівській ратуші стіни завішані різними проектами: спортмайданчики, стадіони. Пересічному мешканцю міста може бути дуже цікаво і корисно оцінити варіанти розвитку районів.

Опубліковано Павлом Алексєвичем 31 жовтня 2017 р.

, , , , , переглядів: 1 074


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *