У Мунварті нагадали, що під час снігопадів і ожеледиці суб’єкти господарювання зобов’язані на прибудинкових/закріплених територіях чистити тротуари, сходи від снігу, льоду та посипати їх піском; своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2023/11/402656118_347746704511564_705582641499382732_n.jpg)
Це передбачено п. 5.5.3 Правил благоустрою міста Рівного.
Крім того, наголошуємо, що після прибирання снігу, його вивезення здійснюється у спеціально відведені місця.
За повідомленням з офіційної сторінки Муніципальної варти у мережі Фейсбук.