Таку ініціативу озвучив міський голова Рівного Олександр Третяк. За його словами, громадянин кожної держави по-особливому ставиться до свого національного прапора. Для українців наш синьо-жовтий стяг набув іще більшої ваги із початком повномасштабного вторгнення росії.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/08/mrrrrrrrrrr-720x481.jpg)
“23 серпня, Україна відзначає день прапора. Прапора, кольори якого зараз на військовому однострої кожного українського солдата. Прапора, кольори якого були на хоругвах і знаменах Війська Запорізького, та всіх інших звитяжних воїнів. За радянських часів синьо-жовтий стяг використовувався підпільно, його використання в СРСР каралося ув’язненням на два роки. Закликаю рівнян, в день національного прапора України, підняти наше синьо жовте знамено в кожному подвір’ї, на кожному будинку, на кожному балконі! Забарвимо найпатріотичніше місто звитяжними кольорами!” – зазначив Олександр Третяк.