Рівнян запрошують долучитися до акції “Квітуче місто”

Щасливе

З нагоди весни і Дня Землі “Домова служба Рівне” ініціює акцію “Квітуче місто”.

З 21 по 31 березня компанія даруватиме насіння квітів головам ОСББ. Отримати насіння можна в офісі Домової служби за адресою: м.Рівне, вул.Княгині Ольги, 8.

“Квіти приносять радість. А ми хочемо, щоб наші сусіди завжди були радісними”, – сказав директор Домової служби Валерій Гусак.

, , , , Переглядів: 1 332

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *