Рівнян запрошують на English Club: City Talks

27.07.2019

Рівнян запрошують на English Club: City Talks

Ми – мешканці Рівного, його життя та рушійна сила. Ми сприяємо його зростанню, і ми маємо право та несемо відповідальність за те, щоб навколишнє середовище міста, де ми живемо було чистим.

– Щодня у Рівному ми стикаємося з повсякденними проблемами. Це можуть бути затори на дорогах, брак місць для паркування, забруднення повітря тощо. Але недостатньо просто констатувати проблеми. А варто шукати шляхи їх вирішення, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. -Саме про те, як покращити ситуацію у Рівному та зробити ще більш комфортним життя мешканців – поговоримо у Майстерні міста.

Який вплив може зробити кожен з нас, щоб змінити життя на краще? Давайте обговоримо ідею, як ми можемо змінити своє життя у нашому місті та шляхи його вдосконалення!

Наша плідна розмова відбувається в рамках English Club: City Talks у неділю 28 липня з 13:00 до 14:45 вечора за адресою: Майстерня Міста, вул. Лермонтова, 6

Модератор: Андрій Зінчук Ціна: безкоштовно.

Побачимось! Якщо ви хочете взяти участь, зареєструйтесь, будь ласка, зареєструйтесь на подію: https://docs.google.com/forms/d/1b0DepRYsco1ZzyH6S1CGsOitrO7-41uVrX5ntrpXj6E/edit

, , , ,


Один коментар
  1. Интересует

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *