Рівнян запрошують на виставку аналогових колажів “Shelter/Укриття”

квиток на автобус
Щасливе
14.06.2022  13:00
Рівнян запрошують сьогодні на 18.00 на презентацію виставки аналогових колажів “Shelter/Укриття” Ліни Романухи, котра відбудеться в рамках відкриття в Залі камерної та органної музики нової локації – простору для творчих експериментів під назвою МИСТЕЦЬКИЙ ЦОКОЛЬ, який слугуватиме для культурних потреб рівнян, як осередок мистецьких подій та колаборацій, обміну досвідом, освітніх мистецьких заходів та експозицій сучасного мистецтва.
Сподіваємось, МИСТЕЦЬКИЙ ЦОКОЛЬ буде внеском у культурний розвиток міста, стане постійним прихистком (шелтером) для проєктів у сфері мистецтва та творчості, які включатимуть у себе виставки, лекції, воркшопи, зустрічі, камерні концерти, дискусії, перформанси та інші міждисциплінарні проєкти.
Ліна Романуха – мисткиня і арт- менеджерка, отримала ступінь магістра з культурології Національного університету «Києво-Могилянська академія». Працювала у різних мистецьких інституціях, серед яких Центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса, Карась Галерея, PinchukArtCentre, фонді «ІЗОЛЯЦІЯ». Її матеріали були опубліковані на платформах Spike Art Magazine, YourArt, ArtUkraine, ArtsLooker тощо. Була учасницею кураторських резиденції у Delfina Foundation (Лондон, Велика Британія), Curatorial Agenda (Відень, Австрія), SWAP UK/Ukraine (Ліверпуль, Британія).
Виставка присвячена внутрішньо переміщеним особам та людям, які шукають точки опори під час війни.
Виставка триватиме з 14 по 24 червня.
Графік відвідування: щодня з 12:00 до 18:00.
, , , , переглядів: 433


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *