Рівнян запрошують послухати “Відьму світла”

квиток на автобус
Щасливе
25.03.2019  23:01

Хто така Відьма і чому вона вам потрібна?

Світ невпинно рухається, щороку нарощуючи свої темпи. Ми вчимося споживати все більше і більше матеріальних речей, та натомість, починаємо потребувати духовного гостріше. Релігії не справляються зі швидкостями, викликаючи природні сумніви. Чужі ідеології та схеми працюють лише тимчасово і не приносять бажаних результатів.

Інтуїтивно багато хто розуміє, що справжнє наповнення, духовний розвиток і трансформація наступає тоді, коли ти відбуваєшся у енерго-інформаційному полі сильної істоти.

Відьма – це ВІДаюча МАма. У свідомості людей – це збірний образ. Але Вона насправді існує. І тим, хто прагне кращого світу очевидно відбутися в її Колі.

З древнього міста Суренж (давня назва Рівного) стартує унікальний трансформуючий проект #ВІДЬМАсвітла

Повзаємодіяти вібраційно і емоційно на вечорі #ВіброПоезії з поетесою Irena Sluta та нейроакустичною звукотерапією Dj StaSja

#Нейроакустика дозволяє лікувати людей через звук.
Ця наука вивчає вплив музики/звуків на мозок та організм в цілому. Ваші звичні fit-браслети, що показують режими сну з’явилися також завдяки дослідженням у цій сфері.

Ми здатні створювати середовище масового оновлення, омолодження організму, задіюючи правильні звукові схеми.

Саме це ми і будемо робити на вечорі ВіброПоезії.

DJ StaSja знає про музику все! У неї професійна освіта, 22-річний стаж викладання музики. Вона глибоко знайома із сучасними технологіями, а крім того є дипломованим психотерапевтом.

Irena Sluta – досліджувала звук через різноманітні системи та традиції. Практикувала і вивчала взаємодію та вплив певних тварин (дельфіни, коні, капібари) та бджіл на організм людини та її свідомість. Являється єдиною практикуючою ученицею розробника напрямку Креативної реабілітації на базі арт-терапії в Європі. Протягом року приймала участь в групі національної канадської дослідної організації по дослідженню пливу звуків на сон та процеси регенерацї тканин.

Будемо качати вібрації лаундж музикою та мелодекламацію віршів.
Для нас – це сакральне дійство і ми обираємо наше #коло свідомо.
Саме тому усі заходи такого типу відбуватимуться закрито і потрапити на них можна лише з особистого запрошення Відьми.

, , , , переглядів: 981


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *