Рівнян запрошують стати частиною «Феєрії успіху маленьких зірок»

Гринюк Перевезення
25.01.2019

Рівнян запрошують стати частиною «Феєрії успіху маленьких зірок»

Центр талантів «EVA_lution» та ГО «Талановиті діти Рівненщини» готують до друку видання «Феєрії успіху маленьких зірок». Ваша дитина теж може стати частиною цієї незабутньої історії! Маєш талант – тобі є що сказати про свій успіх – поспішай!

«Феєрія успіху маленьких зірок» – це не друковане видання, де мами хизуються перемогами своїх дітей! Це не каталог дітей-моделей! Це книга дитячих секретів! Секретів успіху маленьких зірочок, які мають мрії і цілі, які прагнуть щось змінити, чогось досягти. Тому, що поділившись своїм секретом успіху, Ви допоможете комусь розкрити свій талант, подолати недоліки, стати щасливою людиною!

Це книга, яка залишиться з вашою дитиною на все життя! Адже так приємно, через роки, переглянути свої дитячі знімки, поставити собі нові «планки», тому що дитячі мрії, тодішніх маленьких зірочок, стали великим досягненням великих зірок! І як без корон??? Наші зірочки публікацій – це принци і принцеси, що отримують в подарунок бурштинові корони! Та можливість виграти безкоштовну участь!!! Тому не зволікайте!!!

Презентація книги 10 березня 2019 року у столиці!!! Всі деталі можна уточнити у Наталії ШМІД

, , , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *