Рівнян запрошують в паломництво до Одеси

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
13.06.2018  11:00

Рівнян запрошують в паломництво до Одеси

Рівненська єпархія УПЦ КП організовує додатковий автобус в паломництво до Одещини з відпочинком (10 ночей) в Катранці на морі.
29 липня виїзд з Рівного 09 серпня виїзд з Катранки. Під час прощі будуть відвіданні храми і монастирі Одеси та Свято-Миколаївський храм в Кулєвчі. Також під час паломництва буде звершено 2 Божественні літургії.


Пожертва 2500 грн. бази відпочинку “Дельфін” та “Пелікан”; 2700 грн. гостинний дім “Гуцульська хата” (2900 грн. номер з кондеціонером). Також є можливість замовити номер класу люкс у новому готелі “Катранка-Сіті”.
Курорт Катранка вважається самим сонячним узбережжям Чорного моря в Україні, де в радіусі 100 км немає жодного промислового підприємства. Простір, нагодоване морське й степове повітря, наповнений солями моря й ароматами трав, а також достаток сонячних днів у купальному сезоні, широкий пляж на природній морській косі, удалині від міської метушні – основна гідність курорту. Морський клімат узбережжя і його цілюще повітря дозволяють не тільки добре відпочити, але й зміцнити своє здоров’я.

, , , , переглядів: 932


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *